Peniserum Büyütücü Jel

HEMEN SİPARİŞ VER

Erkeklerin cinsel sağlıklarını önemsediği günümüzde, yeni nesil penis büyütücü serum olan PENİSERUM, kullanım ve taşıma kolaylığı, anında görülen etkisi ile göz dolduran yeni nesil bir üründür. Cinsel ilişkinin hemen öncesinde ya da bir saat kadar öncesinde kullanılması yeterlidir. Kullanımdan kısa bir süre sonra etkisini gösterebilmektedir.

Peniserum penis büyütme serumu, kulanıldığı an itibarı ile, penisin büyümesine, kalınlaşmasına ve sertleşmesine ayrıca daha iyi bir ereksiyon sağlanmasına yardımcı olabilir. Peniserum ayrıca boşalmayı geciktirici özelliği ile erken boşalma sorununu çözmeyede yardımcı olabilir. Peniserum yardımcı bir üründür.

Ürünün etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Başlıca Etkileri :

1 – Penisin büyümesine ve kalınlaşmasına yardımcı olur.

2 – Erken boşalmayı engelleyerek, boşalmanızını geçiktirmeye yardımcı olur.

3 – Ereksiyon saylayarak ikdidarsızlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

4 – İkinci birliktelikde isteksizliği gidermeye ve sürekli istekli olunmasına yardımcı olur.

5 – Anal ilişkide kayganlaştırıcı gereksimini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

6 – Büyümüş penis sayesinde partnerinizin daha çok zevk almasına yardımcı olur.

Peniserum yardımcı bir üründür.

Peniserumu cinsel ilişki öncesinde öncesinde kullanmanız gerekmektedir. Kullanımından kısa süre sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Peniserum sizi memnun edebilecek yardımcı bir üründür.

Kutudan şişeyi çıkarın ve avuç içinize 3 damla damlatıp penisinize masaj yaparak krem sürer gibi sürün. Penisde her hangi bir koku yada farklı bir etki yaratmaz, partneriniz tarafından fark edilmez.

Kullanımdan sonra penisinizi yıkamanıza gerek yoktur. Prezervatif kullanımına uyumludur. Peniserumu sürdüğünüzde büyük beden prezervatif kullanmanızı öneriyoruz.

Peniserum penis büyütücü serumu yardımcı ürün olarak kullanmanızı öneriyoruz.

Not : Ürünün etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Teslimat

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.