Penis Pump Vakum Pompa

HEMEN SİPARİŞ VER

Basınç ölçüm göstergeli kullanımı kolay Penis Büyütücü Pompa

Özel tasarlanmış, vakum oluşturmak için silikon elastik malzemeli güçlü vakumlama kolu ve basınç göstergesi ile kullanımı son derece hızlı ve kolay bir vakum pompasıdır.

Ürün Özellikleri

İç Derinliği : 25cm

İç Çapı : 8,3cm

Basınç ölçüm gösterge saati

Silikon Vajina başlıgı

Vakum tahliye vanası

Kullanımı kolay çek bırak mekanizmalı vakumlama pompası

Kırılmadan bükülebilen kullanışlı spiral hortum

Kullanım Şekli

Penisi kaydırıcı jel ile yağladıktan sonra cam tüpün ağzındaki emici diyaframa penisi iyice yaslayın vakum mekanizmasını pompalayarak iyice vakumlayın tam gerilme sağlandıktan sonra gerilmeden mütevellit acıma ve ağrı durumuna göre 6-on dakkika veya daha fazla bekletebilirsiniz. Sonra basınç güvenlik valfine basılı tutarak havayı boşaltıp penisi cam tüpten çıkarın.

Ereksiyon haplarını kullanıp yan etki yaşayanlar yada hap kullanmak istemeyenler Kişiler, vakum pompasını aktiviteden Beş Dakkika önce kullanıp güçlü bir ereksiyon elde edebilirler. Diyabet ve prostat rahatsızlıklarından dolayı görülen ereksiyon problemlerinde vakum pompası kullanılması doktorlar tarafından önerilmektedir.

Faydalari

* Penisinizin kısa sürede uzamasına yardımcı.

* Penisinizin genişlemesine yardımcı.

* Erken boşalma problemini yardımcı.

* Penis de Egriligine duzeltmeye yardımcı.

* Peniste yamukluklar veya eğiklik varsa bunlar düzeltmeye yardımcı.

* Cinsel tatminsizlik sorunları çözmeye yardımcı.

* Sebepli veya sebepsiz iktidarsızlık durumlarını çözmeye yardımcıdır.

Nasıl kullanılır

Penis pompasını kullanmadan önce Genital bölge temizliğini iyi bir şekilde yapmış olmanız gerekmektedir.

Penis pompasını penisinize taktıkdan sonra kendinizi zormayacak şekilde vakumlayın. Önerilen kullanımda ilk ay günde 1 kez 10 dakikalık vakumlama yapılması gerekmektedir. Ürünümüzle beraber kullanım klavuzu yanında gönderilecektir.

İyi bir şekilde mükemmel sonuç almak istiyorsanız penis pompasını düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

Siparişiniz kapalı ve gizli paket olarak kargoya verilmektedir. Ürün içeriğini sizin ve bizim haricimizde kimse bilemez. Siparişiniz içerisinde ürün kullanım klavuzu bulunmaktadır.

Teslimat

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.