Orjinal Gergedan Geciktirici Sprey

HEMEN SİPARİŞ VER

Almanyadan İthal Viga 150.000 Sprey 45ml’lik metal tüp içerisinde bulunmaktadır.

Viga 150.000 Sprey yanma ve tahriş gibi durumlara karşı E Vitaminli olarak geliştirilmiştir.

Viga 150.000 Sprey ortalama 50 ilişkide kullanılabilmektedir.

En iyi sonuç alabilmeniz için kullanmadan önce cinsel organı ıslak mendil veya su ile temizleyip gözenekleri açınız.

Cinsel organın uç (Sünnetlik Kısmı) ve dip kısmına 1’er kez 20cm uzaklıktan toplam 2 defa sıkılır. Burada dikkat edeceğimiz konu penisin bütün uzun kısmına değil sadece uç ve dip kısmına sprey kullanmanız yeterlidir.

Ürünü kullandıktan hemen sonra kesinlikle ilişkiye girmeyiniz.

Daha sağlıklı etki göre bilmek için sprey’i kullandıktan sonra ortalama 10-15 dakika beklenmesi gerekmektedir. Bu süre beklendikten sonra ilişkiye başlayabilirsiniz.

İçeriği:

Yoğun E vitamini formüllü olarak bilinen bu ürün cinsel hayatta başarıyı yakalamanız için size de yardımcı olabilir.Oldukça eski bir tarihe sahip olan bu ürün ilk olarak 1893 yılında Hamburg-Almanya’da üretilm

ÖNEMLİ: Gergedan Sprey hakkında en ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz vermektedir. Müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için biziarayabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Eğer arama imkanınız yoksa çağrı bırakmanız yeterlidir. Müşteri Temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.