Erolife Penis Büyütücü Krem

HEMEN SİPARİŞ VER

Erolife penis büyütücü kremin tam olarak etki göstermesi için ortalama olarak 3 aylık bir süreç içerisinde düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. 1 kutusunun 1 ay gittiğini düşünürsek 3 ay kullanılması gerekiyor.

Penis boyunda büyüme görülebilir. Penis kalınlığı ise ortalama %10-20 civarında artabilir Bu veriler kişilerdeki metabolizma hızına göre eksik veya daha fazla olabilmektedir.

Erolife penis büyütücü kremi kullanan müşterilerin %98’i başarı görmüştür. Dünya üzerinde 4 milyon erkek tarafından kullanılan penis büyütücü krem Erolife’da memnuniyetsizlik oranı sadece % 2’dir. Penis büyütücü haplarda %18 lere varan memnuniyetsizlik oranı Erolife kullanıcı yorumlarına göre kendisini diğer rakiplerinden daha başarılı kılmaktadır.

Erolife Penis Büyütücü Krem Nasıl Kullanılır

Erolife Kullanımı pompalı özel kutusundadır. Pompası aracılığı ile elimize bir defa sıkmamız yeterli olacaktır.

Ereksiyon halinde olan penisimizin tüm bölümlerine masaj yaparak yedirmemiz yeterli olacaktır. Yumurtalıklara sürmememiz gerekmektedir. Erolife penis büyütücü krem sadece penisin sap kısmında kullanılır.

Kremi tamamen yedirdikten sonra (ortalama 3-4 dakika masaj yedirmek için yeterlidir.) yarım saat içerisinde etkisini tam olarak göstermesi için ilişkiye girmenizi tavsiye etmiyoruz. Bu süreçten sonra herhangi bir ilişki kısıtlaması bulunmaz. Gireceğiniz ilişkileri bir nevi antreman gibi düşünebilirsiniz bu yüzden ilişkiye girmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Penis büyütücü kremi sürme işlemini günde 2 sefer uyguluyoruz. Sabah ve akşam olarak düşünebilirsiniz. Bu süre içerisinde en az 6 saat geçmesi yeterlidir.

Erolife Penis Büyütücü Krem Penis Büyütücü Krem

Teslimat

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.