Delay 48000 Geciktirici Krem

HEMEN SİPARİŞ VER

Almanyadan İthal Delay 48.000 Krem 15ml’lik metal tüp içerisinde bulunmaktadır.

Delay 48.000 Krem yanma ve tahriş gibi durumlara karşı E Vitaminli olarak geliştirilmiştir.

Delay 48.000 Krem ortalama 50 ilişkide kullanılabilmektedir.

En iyi sonuç alabilmeniz için kullanmadan önce cinsel organı ıslak mendil veya su ile temizleyip gözenekleri açınız.

Cinsel organın sadece uç (Sünnetlik Kısmı) kısmına üründen mercimek büyüklüğünde alarak hafif masaj yaparak yedirniz. Burada dikkat edeceğimiz konu penisin bütün uzun kısmına değil sadece sünnetlik uç kısmına krem kullanmanız yeterlidir.

Ürünü kullandıktan hemen sonra kesinlikle ilişkiye girmeyiniz.

Daha sağlıklı etki göre bilmek için kremi kullandıktan sonra ortalama 10-15 dakika beklenmesi gerekmektedir. Bu süre beklendikten sonra ilişkiye başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Delay 48000 Geciktirici Krem hakkında en ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz vermektedir. Müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da aşağıdaki form ile iletişime geçebilirsiniz.Eğer arama imkanınız yoksa çağrı bırakmanız yeterlidir. Müşteri Temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır.

Teslimat

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.