D Silver Erkeklere Özel Büyütücü Jel

HEMEN SİPARİŞ VER

Dsilver Jel erkeklere özel olarak üretilmiş bir üründür. D silver Jel ile ilgili, her türlü detaylı bilgi için veya aklınıza gelebilecek diğer merak ettiğiniz tüm sorularınız için bilgi ve destek telefonumuzu arayabilirsiniz. Ayrıca bu telefondan hızlıca siparişinizi de verebilirsiniz.

Bizim firmamızdan alacak olduğunuz D Silver Jel %100 orijinal bir üründür. Firma olarak ürünümüzün % 100 orijinallik garantisini veriyoruz. Ürünleriniz tarafınıza faturalı bir şekilde, gizli pakette ve kapıda ödeme ile güvenli bir şekilde gönderilmektedir. Kargo ücreti ve kapıda ödeme bedelini firmamız karşılamakta olup satın almış olduğunuz D Silver jel Türkiye’nin neresinde olursanız olun 1-2 iş günü arasında tarafınıza ulaştırılacaktır.

D Silver Jel oldukça popüler bir ürün olup Ülkemizin her yerinden talep görmektedir. Ayrıca talep olduğunda firmamız dünyanın her yerine de D Silver jel göndermektedir.

Özellikle tekrar belirtmek isteriz ki aklınıza takılan her türlü soru, görüş ve önerileriniz için çekinmeden telefon numaramızı arayabilirsiniz.

D Silver Jel Etkisi Nasıl Ortaya Çıkar?

D Silver Jel oldukça etkili bir üründür. Ancak etkisi hemen bir kutu kullanıldığında kendisini göstermeyebilir. Öncelikle kullandığımız bir kutuda vücudumuzun tepkisini anlayabiliriz. Çünkü ürünün etkisi kişiden kişiye değişebilmektedir. En etkili sonucu almak için üretici firmanın tavsiye ettiği kullanım miktarı 3 kutudur.

Teslimat

Kargolarınızı aynı gün için de çıkarabilmemiz adına siparişlerinizin saat 15:00′a kadar alınması gerekir. Bu neden ile bu saatten sonra alınan siparişler bir sonra ki güne kalmaktadır. Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günü içerisin de kargo teslimatı yapılmaktadır. İsterseniz adresinize isterseniz de sizlere yakın olan kargo şubelerin den kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.